Kovo mėnesį mūsų įstaigoje vyko projektas ,,Žemė – mūsų namai“

Projektą organizuoti paskatino noras ieškoti naujų netradicinių kūrybinės išraiškos būdų, ugdymo metodų, emocinių išgyvenimų ir darbo formų su vaikais, jų tėvais bei socialiniais partneriais.

Kovo 20 minima Pasaulinė Žemės diena. Žemės dienos minėjimas, tai gražia tradicija mūsų įstaigoje, kurios metu kartu su vaikais kūrybiškai įsipiname į ekologinės sampratos ugdymą. Siekiame, kad vaikai galėtų sužinoti, patirti, atrasti, kurti.                                                                                                                                                                  Vykdomas projektas suvienijo mūsų  įstaigos grupės vaikus, tėvelius, pedagogus bendram rūpesčiui – išsaugoti gyvąją gamtą, vandenį, švarų orą.

AKIMIRKOS IŠ PROJEKTO.

1. Supažindinimas su paukščiais, gyvūnais.

2. Knygučių kūrimas grupėse ,,Knižki-malyški“.

3. Atliktas tyrimas ,,Kokį gyvūnėlį augynų namuose“ parodė, kad darželio vaikučiai augina 65 įvairių rūšių gyvūnų namuose.

4. Ugdymo priemonė ,,Žemės nuotaika“

5. Piešinių paroda ,,Žemės nuotaika“

6. Plakatų paroda ,,Žeme – tai…..“

7. Inkilėlių gamyba ir iškėlimas.

8. Darbelių iš antrinių žaliavų paroda ,,Aš mylių savo žemę“

9. Atliekų rūšiavimas – ar tai svarbų“. Žaismingi rūšiavimo konteineriai.

10. Šokis Žemei.

11. ,,Ekologinis takelis“ aplink mano darželį.

PROJEKTO UŽBAIGIMAS – VIRTUALI PARODA ,,PRIESAIKA ŽEMEI

Buvo pakviesti dalyvavimui Vilniaus m. metodinio ratelio ,,Aušra“ ikimokyklinio ugdymo įstaigas.

Dėkojame lopšelio-darželio ,,Gėlynas“; ,,Du gaideliai“  pedagogams už dalyvavimą parodoje.